Mul oli eksiga megalt hea seks…

Mulle väga meeldib üks lugu multikast “Encanto”. Tütar aegajalt palus seda vaadata ning tolle Disney multika taustamuusika jäi ajaga endalegi kummitama…noh…ja hetkel meenus sealt paar rida, mida väga paljud meist oma elus rakendada võiks…ja äkki ka peaks?


Posted

in

by

Tags:

Comments

5 responses to “Mul oli eksiga megalt hea seks…”

 1. Incognito Avatar
  Incognito

  Kas ma saan õigesti aru, et paned oma kõikumalöönud enesekindluse oma ekspartneri süüks? Sinu väärtuslikkus on sõltuv kellegi teise heakskiidust? Seks endise partneriga võibki ju hea olla ja mitte välistada uue partneriga teistmoodi hea seksi kogemist. On kahju, et Sa oma hapra enesekindluse pealt jagad soovitusi teistele nagu oleks see üldistatav kogemus.

  1. Tomas Legrant Avatar
   Tomas Legrant

   Lugu on nii kaugest minevikust, et mu eneseväärtus, väärikus ja enesekindlus on hoopis teisel levelil, kui see kunagi oli. Täna ei kõiguta seda keegi ega ka miski väline mitte. Kahjuks on väga palju neid “haprakesi”…nagu ma ise kunagi olin ja kui sa muud siit kaasa võtta ei taha, siis anna ruumi ideele – kas on vaja jahuda meeletult oma minevikust/endisest kaaslasest oma uue suhte juures 😉
   Mida HEAD see su suhtele teeb?

 2. Incognito Avatar
  Incognito

  Rõõm teha järeldus, et tänane Sina ei satuks Brunost kuuldes enam nii halba kohta 🙂
  Hea ja halva keskel on lisaks veel neutraalne positsioon. Sinu lugu oli selline, et see lõhkus Sind. Keegi teine suudab tunda head meelt oma partneri osavate ekspartnerite üle. Ja keegi kolmas jääb neutraalseks.
  Sulle on antud kingitus – nähtav ja kuuldud olek mõjuisiku, häälekandja, võib-olla ka eeskujuna. Palun kasuta seda kingitust humble’ilt, võta kaaluda mõte, kas Sinu kogemus ja lood on need, mille pealt universaalset tõde kuulutada. Sinu blogiloo keskmes oli ju tegelikult Sinu toonane madal eneseväärikus. See, et Su partner rääkis oma eksist, oli kõigest päästik, mitte põhjus.
  Hea meelega kuulaks hoopis Sinu lugu sellest teekonnast, mille järel Su enesehinnang ei sõltunud kellestki tundmatust kolmandast 😉

 3. Vaike Avatar
  Vaike

  Minu partner ei ole kindlasti kõiges minu jaoks parim (ja ka selle sõna tähenduse üle võib arutleda), sest meie esmase armumise faas on möödas, hormoonide tasakaal normaliseerunud ning argipäev oma võlu ja valuga kohal. Meil mõlemal on nö vigu, me kumbki pole ideaalne, kuid see ei tähenda, et me poleks teineteise ja oma suhtega rahul.
  Ma, muide, vaatan porri ka, sest ma tahan, ja sel ei ole mitte midagi pistmist meie voodieluga. Ja mingisuguseid aspekte oma eelmistest suhetest tuleb minu arust jagada ka, et olla teisele mõistetavam. Samas on mul olnud kohtinguid, kus kogu vestlus käibki ekside teemal, need on tõesti viimaseks jäänudki.

 4. Marge Avatar
  Marge

  Need kaks viimast lauset oleks võinud kirjutamata jääda. Mõjuvad kahjuks vastupidiselt, kui nad ilmselt mõeldud on. “Any man who must say `I am the king` is no true king.”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *