When the shit hits the fan

Ma läksin eile suhteliselt varakult voodisse. Pruudil olid sõbrannad külas ja mis ma seal naiste keskel lõputult ikka tiksun. Pealegi saavad nad siis omi asju rääkida, mis mind huvitama ei peakski. Voodis mussi kuulates jäin minevikus aset leidnud draamadele mõtlema, mis osasid neist puudutanud olid ja ka värskete BSH postituste peale, kus ta ikka üritab ise aina tähelepanu püüda – kutsus inimesi yles gossi jagama, screene ja pilte ning videosidki äkki näitama jne. Ma päris täpselt kursis ei ole – ei olnud vanasti ja väga ei huvita see mind tänagi, sest see ei puutu minusse. Küll aga jäin mõtlema, et kyll neil noortel naistel on ikka raske elu. Elus igasugu asju teinud, mis pole vast kõige ilusamad, meeldivamad, soojemad mälestused ja siis on seal hulk inimesi, kes neist asjust teavad – on näinud pilte, vestlusi, screene jne. Otsekui käiks teineteise vastu asitõendite kogumine, juhuks kui asjad yhel hetkel untsu lähevad.
Veel reisil olles airdropis Mallu mulle kogemata endast ühe paljastava pildi (tahtis sõbrale päevitusrante näidata), mispeale ma kysisin, et mis see on ning kustutasin materjali telefonist ära. Miks? Sest mul pole vaja teise inimese kohta “materjali”. Elu on usalduse mäng, mitte koguaeg oma tagala kaitsmine ja rynnakute ettevalmistamine.


Posted

in

by

Tags:

Comments

3 responses to “When the shit hits the fan”

 1. Someone Avatar
  Someone

  Ei ole Sinu lugeja, aga kuna olen olnud Malluka lugeja, siis jõudis minuni story sellest, kuidas väidad, et hindad loomulikku ilu. Kas ei tundu veider midagi sellist välja öelda, vihjates BSH-le, kui Su enda pruut on oluliselt rohkem ilukirurgide abi kasutanud? Kõik inimesed ei pea meeldima, samuti ei ole ise BSH austaja, aga võiks pisut mõelda enne kui miskit sellist välja ütled. Üleüldiselt võiks olla rohkem filtrit oma postitustel ja ütlemistel, sest olete eelkõige lapsevanemad.

 2. Nipitiri Avatar
  Nipitiri

  BSH/Malluka/Legranti teema ühisnimetaja on piiride puudumine. Kõik asjaosalised siin loos sõidavad üksteise piiridesse sisse, lubades endale ütlemisi ja käitumist, kui aga tegelikult peaks täiskasvanud küps inimene tegelema oma emotsioonide reguleerimisega, mitte teisi okseämbrina kasutama. Nii BSH, Mallukas kui Legrant lihtsalt kasutavad teisi oma oksepangena. Ja see on emotsionaalne ja vaimne vägivald. Palun õppige oma tundeeluga ise toime tulema, mitte pakendama oma reaktiivsust kaitsekõne sild taha. Palun kasvage suureks, hoidke oma piire ja austage teiste piire ning olge lastele paremaks eeskujuks.

  1. Nipitiri Avatar
   Nipitiri

   Kuritegevuse olemus on täpselt sama – piiride puudumine – astun üle teise piiride ja omandan tema vara. Hea, kui ollakse kuritegevusega lõpetanud, aga halb, kui see olemuslik põhjus on alles, lihtsalt väljund on teine.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *